fbpx

Перші кроки

Як почати свій бізнес з CyberWash

Світ не стоїть на місці - все змінюється і поліпшується. Інновації є у ​​всіх сферах нашого життя.

Також та миття автомобілів стала більш технологічною, вдосконаленої і комфортною.
Роботизована безконтактна мийка - це прибутковий бізнес, який приносить великий дохід і не вимагає величезних інвестицій.

Як і будь-який інший бізнес-процес, цей почин вимагає спеціального підходу і точності в розрахунках і плануванні. Необхідно визначити, які ресурси вам знадобляться, щоб домогтися успіху і зробити успішний старт в даному бізнес-напрямку.

Перший крок відкриття автомийки CyberWash: реєструємо бізнес

Другий крок: шукаємо місце

Оцініть де знаходиться пропонований ділянку: на перехресті, перетині автомагістралей. Скільки світлофорів перед ділянкою і біля нього? Скільки в'їздів і виїздів можна зробити з ділянки? Чи є можливість передбачити смугу розвороту для в'їзду на ділянку? Чи є достатньо місця для паркування автомобілів в жваві дні?

Сторона вулиці, на якій буде в'їзд на мийку, обов'язково повинна бути як мінімум з двосмуговим рухом. Бажаний розрив в суцільної лінії навпроти в'їзду і виїзду на ділянку. Якщо його немає, то зверніть увагу де найближчий розворот.

В даному випадку слід оцінити своїх потенційних клієнтів. Слід врахувати де розташована дільниця. Це торговий район або спальний, може промисловий або офісний? Скільки торгових мереж розташовано по сусідству? Скільки торгових центрів розташовано навколо? Скільки людей і житлових будинків є поруч? Яка щільність населення в радіусі 6 км? Чи багато навколо будинків з гаражами? Чи є парковки уздовж вулиці?

Перевагою є близькість до торгових центрів і житлових багатоповерхових забудов, супермаркетам, магазинам, АЗС, комплексів гаражів і т.п.

Крім того, оцініть на перспективу район: зростає чи його чисельність, будуються нові будівлі, що відбувається з ціною на нерухомість в цьому районі? Дізнайтеся скільки автомийок розташоване в радіусі 2, 5, 8 кілометрів?

Роботизованих безконтактних автомийок дуже мало, але цей бізнес набирає обертів. Висновок очевидний.

Кількість машин, що пропускаються роботизованою мийкою за добу залежить від:

 • місця розташування об'єкта
  правильності організації клієнтських потоків
  кількості постів
  поточних погодних умов
  безперебійної роботи і якості обладнання
  Власник самостійно встановлює вартість на послуги автомийки. Ціни визначають залежно від платоспроможності населення в регіоні, загального дизайну комплексу, що склалася цінової політики на звичайних мийках, клієнтопотік, зручності місця і т.д.

На одному посту роботизованою безконтактної автомийки за годину може помитися до 7 - 9 автомобілів. В середньому кожен власник автомобіля миє його 15 - 20 разів на рік. Відповідно, виходячи із загальної кількості автомобілів в даному районі або місті, можна визначити кількість потенційних клієнтів.

Третій крок: будуємо або орендуємо приміщення

 1. Для початку вам потрібно буде скласти лист-прохання до адміністрації міста з проханням про відведення ділянки для будівництва автомобільної мийки.
 2. Далі необхідно скласти ескіз проекту. У ньому міститиметься інформація про характеристики і розташування обладнання, що застосовується, опис технологій і креслення будівель, а також необхідні енергетичні потужності та інші ресурси. Наприклад розрахунки витрат води на автомийку.
 3. Наступним кроком буде узгодження цього ескізу з пожежною службою, а так же державним архітектурним бюро.
 4. Ескіз з відповідними резолюціями потрібно направити в міську адміністрацію.
 5. Якщо зауважень до ескізу не буде, то у відповідь ви повинні отримати дозвіл на проектування автомийки. Цей дозвіл є підставою для складання архітектурно-планувального завдання.
 6. Після чого слід розробка самого проекту та затвердження його у відповідних службах, а саме: СЕС (санепідемстанція), пожежна інспекція, служба охорони природи, служба охорони праці, архітектурна служба і держекспертиза.
 7. Наступним етапом є отримання акту на тимчасове користування земельною ділянкою або його постійне володіння, і звичайно ж, оплата оренди або купівлі ділянки.
 8. І тільки після проходження всіх вищеописаних процедур ви можете переходити безпосередньо до будівництва автомийки.
 9. Після завершення будівельних робіт, вам необхідно буде укласти договори на утилізацію мулу від миття, утилізацію тари від різних засобів і вивезення відходів, водопостачання та каналізацію, підключення електроенергії, отримати паспорт водного господарства та, можливо, інші документи.

Є варіант просто орендувати готове приміщення призначене для подібного виду діяльності, з присутністю необхідних комунікацій.

Четвертий крок: набуваємо і виробляємо повний монтаж і підключення високоякісного основного і додаткового устаткування

До цього питання потрібно підійти максимально відповідально і завчасно визначитися з вибором устаткування, яке за якістю і технічними характеристиками дозволяє надавати послуги на максимально високому рівні і буде давати можливість, бути кращими в цій сфері. Відповідно ми отримаємо більше довіри від клієнтів і в рази збільшимо їх кількість.

Купуючи обладнання обов'язково переконайтеся в тому, що воно є сертифікованим і відповідає міжнародним або державним стандартам якості, тому що на даний момент на ринку присутня безліч варіантів підробок, які за зовнішнім виглядом абсолютно ідентичні, але по внутрішніх компонентів далеко не оригінал.

П'ятий крок: шукаємо постачальників

Що ще потрібно знати власнику, щоб відкрити роботизовану автомийку? Де закуповувати витратні матеріали. Немає сенсу купувати їх в роздрібних мережах. Це фінансово невигідно і не завжди магазини зможуть надати необхідні матеріали в потрібній кількості. Краще співпрацювати з постачальником, який запропонує вигідні ціни на матеріали.

Важливо розуміти що наприклад хімія, яка використовується для миття машин градирень по різновидам автомийок і так само по виду грунту на певній території.

Потрібно підібрати відповідну за хімічним складом хімію, для того, щоб максимально ефективно проводити мийку транспортних засобів і справлятися навіть з самої в'ївся брудом.

Підсумок: стаємо лідером галузі

На основі всього сказаного складемо шпаргалку, як відкрити автомийку.

Отже, вам необхідно зареєструвати бізнес і визначитися з системою оподаткування. Потім ви вибираєте ділянку для будівництва і погоджуєте проект з муніципальним управлінням або орендуєте відповідне приміщення. Тепер можна приступати до придбання професійного обладнання. Готово? Далі черга державних перевірок. Не втрачайте часу, шукайте постачальників витратних матеріалів і друкуйте рекламу автомийки.

У відкриття автомийки вкладені всі сили і гроші. Вона готова і чекає перші замовлення. Тепер потрібно зайнятися залученням клієнтів і укладанням довгострокових контрактів на обслуговування з юридичними особами. Високі стандарти сервісу і відповідність запитам споживачів - ваша головна зброя.

Від щирого серця бажаємо Вам успішного розвитку бізнесу!

Напишіть нам!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.

Контактна інформація

Email:

info@cyberwash.com.ua

Телефони:

+38 (048) 799 22 11
+38 (050) 777 22 11
+38 (098) 777 22 11
+38 (093) 777 22 11

+38 (048) 743 33 33
(головний офіс)

Адреса офіса:

вул. Катерининська, 8/10, Одеса, Україна, 65026

Image

+38 (048) 743 33 33 (головний офіс)

+38 (050) 777 22 11
+38 (098) 777 22 11

info@cyberwash.com.ua

Звертайтеся в будь-який час

вул. Катерининська, 8/10, Одеса, Україна, 65026

Please enable the javascript to submit this form

Чи готові до співпраці?
Пишіть нам

Залишилися питання? З радістю відповімо

Jivosite